Queue order UI (8.x-1.0-rc4) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
