Queue Scheduler (1.0.0-alpha1) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Operations
no: Handlinger

en: Created
no: Opprettet

en: Expires
no: Utløper

en: About
no: Om

en: Queue
no: Kø

en: Item ID
no: Element-ID
