Queue Scheduler (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Created
sk: Vytvorené

en: Expires
sk: Vyprší

en: About
sk: Informácie o

en: Queue
sk: Rad

en: Item ID
sk: ID položky
