Queue Scheduler (1.0.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Created
fr: Créé

en: Expires
fr: Expire

en: About
fr: À propos

en: Queue
fr: File

en: Item ID
fr: Identifiant d'élément
