Queue Scheduler (1.0.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Expires
kn: ಅಂತ್ಯಗೊಳ್ಳುವುದು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Item ID
kn: ಅಂಶ ಐಡಿ
