Queue Scheduler (1.0.0-alpha4) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Created
da: Oprettet

en: Expires
da: Udløber

en: About
da: Om

en: Queue
da: Kø

en: Item ID
da: Element-ID
