Queue Scheduler (1.0.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Created
sv: Skapad

en: Expires
sv: Upphör att gälla

en: About
sv: Om

en: Queue
sv: Kö

en: Item ID
sv: Föremålets ID
