Queue Scheduler (1.0.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: About
ta: பற்றி

en: Queue
ta: வரிசை

en: Item ID
ta: பொருள் ID
