Queue Scheduler (1.0.0-alpha4) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Created
es: Creado

en: Expires
es: Expira

en: About
es: Acerca de

en: Queue
es: Cola de envíos

en: Item ID
es: ID del elemento
