Queue Scheduler (1.0.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Operations
fa: عمل ها

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Expires
fa: منقضی شده

en: About
fa: درباره

en: Item ID
fa: هویت عنصر
