Queue Scheduler (1.0.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Created
ro: Creat

en: Expires
ro: Expiră la

en: About
ro: Despre

en: Item ID
ro: ID-ul elementului
