Queue Scheduler (1.0.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Created
uk: Створено

en: Expires
uk: Дійсне до

en: About
uk: Про модуль

en: Queue
uk: Черга

en: Item ID
uk: ID елементу
