Queue UI (3.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Action
cs: Akce

en: Weight
cs: Váha

en: View
cs: Zobrazit

en: Number of items
cs: Počet položek

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Class
cs: Třída

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: Expires
cs: Expiruje

en: Clear
cs: Vymazat

en: Release
cs: Verze

en: Item ID
cs: ID položky

en: Inspect
cs: Inspekce

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title

en: Apply to selected items
cs: Použít u vybraných položek
