Queue UI (3.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Action
hu: Művelet

en: Weight
hu: Súly

en: View
hu: Megtekintés

en: Number of items
hu: Elemek száma

en: Created
hu: Létrehozva

en: Class
hu: Osztály

en: Save changes
hu: Változások mentése

en: Expires
hu: Lejár

en: Clear
hu: Törlés

en: Expire
hu: Lejár

en: Data
hu: Adat

en: Release
hu: Kiadás

en: Item ID
hu: Elem azonosítója

en: Inspect
hu: Vizsgálat

en: Batch process
hu: Kötegelt folyamat

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Apply to selected items
hu: Alkalmazás a kiválasztott elemekre
