Queue UI (3.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Action
pl: Akcja

en: Weight
pl: Waga

en: View
pl: Widok

en: Number of items
pl: Liczba elementów

en: Created
pl: Utworzono

en: Class
pl: Klasa

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Expires
pl: Wygasa

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Expire
pl: Wygasa

en: Queues
pl: Kolejki

en: Item ID
pl: ID elementu

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Apply to selected items
pl: Zastosuj do wybranych elementów
