Queue UI (3.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Action
ta: செயல்

en: Weight
ta: எடை

en: View
ta: பார்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Save changes
ta: மாற்றங்களை சேமி

en: Data
ta: தரவு

en: Item ID
ta: பொருள் ID

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை
