Queue UI (3.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Action
th: แอคชั่น

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: View
th: ดู

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Save changes
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลง

en: Data
th: ข้อมูล

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
