Queue UI (3.0.0) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Action
da: Handling

en: Weight
da: Vægt

en: View
da: Vis

en: Number of items
da: Antal elementer

en: Created
da: Oprettet

en: Class
da: Klasse

en: Save changes
da: Gem ændringer

en: Expires
da: Udløber

en: Clear
da: Ryd

en: Release
da: Udgivelse

en: Queues
da: Køer

en: Item ID
da: Element-ID

en: Inspect
da: Inspicér

en: Weight for @title
da: Vægt af @title
