Queue UI (3.0.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Weight
ka: წონა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Save changes
ka: ცვლილებების შენახვა
