Queue UI (3.1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Save changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: Item ID
bo: ནང་ཚན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
