Queue UI (3.1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Action
fi: Toiminto

en: Weight
fi: Paino

en: View
fi: Näytä

en: Number of items
fi: Kohteiden määrä

en: Created
fi: Luotu

en: Class
fi: Luokka

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: Expires
fi: Vanhenee

en: Clear
fi: Tyhjennä

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Queues
fi: Jonot

en: Item ID
fi: Artikkelin ID

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title

en: Apply to selected items
fi: Käytä valittuihin tuloksiin
