Queue UI (3.1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Action
oc: Accion

en: Weight
oc: Pes

en: View
oc: Veire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Save changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: Clear
oc: Escafar

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Data
oc: Donadas

en: Item ID
oc: Identificant d'element

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
