Queue UI (3.1.0) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Action
ja: アクション

en: Weight
ja: ウェイト

en: View
ja: ビュー

en: Number of items
ja: 項目数

en: Created
ja: 作成

en: Class
ja: クラス

en: Save changes
ja: 変更を保存

en: Expires
ja: 期限切れ

en: Clear
ja: クリアー

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Data
ja: データ

en: Item ID
ja: 項目ID

en: Inspect
ja: 検査

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト

en: Apply to selected items
ja: 選択したアイテムに適用
