Queue UI (3.1.0) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Action
ru: Действие

en: Weight
ru: Вес

en: View
ru: Просмотр

en: Number of items
ru: Количество пунктов

en: Created
ru: Создано

en: Class
ru: Класс

en: Save changes
ru: Сохранить изменения

en: Expires
ru: Истекает

en: Clear
ru: Очистить

en: Expire
ru: Устаревание

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Data
ru: Данные

en: Release
ru: Версия

en: Queues
ru: Очереди

en: Item ID
ru: ID элемента

en: Inspect
ru: Проверить

en: Weight for @title
ru: Вес @title

en: Apply to selected items
ru: Применить к отмеченным позициям
