Queue UI (3.1.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Action
ps: چار

en: Weight
ps: وزن

en: View
ps: ليد

en: Save changes
ps: بدلونونه خوندي کول
