Queue UI (3.1.1) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Action
tr: Eylem

en: Weight
tr: Ağırlık

en: View
tr: Görüntüle

en: Number of items
tr: Öğe sayısı

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Class
tr: Sınıf

en: Save changes
tr: Değişiklikleri kaydet

en: Expires
tr: Geçerlik tarihi

en: Clear
tr: Temizle

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Data
tr: Veri

en: Release
tr: Sürüm

en: Item ID
tr: Öğe Kimliği

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık

en: Apply to selected items
tr: Seçilen öğelere uygula
