Queue UI (3.1.2) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Action
eu: Ekintza

en: Weight
eu: Pisua

en: View
eu: Bista

en: Created
eu: Sortua

en: Save changes
eu: Aldaketak gorde

en: Clear
eu: Garbitu

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Data
eu: Datu
