Queue UI (3.1.2) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Action
he: פעולה

en: Weight
he: משקל

en: View
he: צפיה

en: Number of items
he: מספר פריטים

en: Created
he: נוצר

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: Clear
he: ניקוי

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Data
he: נתונים

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: Apply to selected items
he: יישום על הפריטים שנבחרו
