Queue UI (3.1.2) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Action
nl: Actie

en: Weight
nl: Gewicht

en: View
nl: Weergeven

en: Number of items
nl: Aantal items

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Class
nl: Klasse

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Expires
nl: Vervalt

en: Clear
nl: Wissen

en: Expire
nl: Vervallen

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Data
nl: Gegevens

en: Queues
nl: Wachtrijen

en: Item ID
nl: Item-ID

en: Inspect
nl: Inspecteren

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Apply to selected items
nl: Toepassen op geselecteerde items
