Queue UI (3.1.2) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Action
sk: Akcia

en: Weight
sk: Váha

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Class
sk: Trieda

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Expires
sk: Vyprší

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Data
sk: Údaje

en: Release
sk: Vydanie

en: Item ID
sk: ID položky

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Apply to selected items
sk: Použiť vo vybraných položkách
