Queue UI (3.1.4) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Action
be: Дзеянне

en: Weight
be: Вага

en: View
be: Праглядзець

en: Created
be: Створана

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Data
be: Дадзенныя

en: Weight for @title
be: Вага для @title

en: Apply to selected items
be: Прымяніць да абраных элементаў
