Queue UI (3.1.4) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Weight
mn: Жин

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
