Queue UI (3.1.5) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Action
bg: Действие

en: Overview
bg: Обзор

en: Weight
bg: Тегло

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Save changes
bg: Запази промените

en: Clear
bg: Изчисти

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
