Queue UI (3.2.1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Action
af: Aksie

en: Overview
af: Oorsig

en: Weight
af: Gewig

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep
