Queue UI (3.2.1) - en to es translation catalogue (22 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Action
es: Acción

en: Overview
es: Vista general

en: Weight
es: Peso

en: Save
es: Guardar

en: View
es: Ver

en: Number of items
es: Cantidad

en: Created
es: Creado

en: Class
es: Clase

en: Save changes
es: Guardar cambios

en: Cron settings
es: Configuración de Cron

en: Expires
es: Expira

en: Clear
es: Limpiar

en: Expire
es: Caducar

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Data
es: Datos

en: Item ID
es: ID del elemento

en: Inspect
es: Inspeccionar

en: Weight for @title
es: Peso para @title

en: Apply to selected items
es: Aplicar a los elementos seleccionados
