Queue UI (3.2.1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Overview
fil: Pangkalahatang-ideya

en: Weight
fil: Timbang

en: Save
fil: Pangalagaan

en: View
fil: Tingnan

en: Created
fil: Inilikha
