Queue UI (3.2.1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Action
kk: Әрекет

en: Overview
kk: Шолу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған
