Queue UI (3.2.1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Action
lv: Darbība

en: Overview
lv: Pārskats

en: Weight
lv: Svars

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Cron settings
lv: Cron iestatījumi

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Data
lv: Dati

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: Apply to selected items
lv: Pielietot izvēlētajiem vienumiem
