Queue UI (8.x-2.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Action
km: អំពើ

en: View
km: មើល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Save changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
