Queue UI (8.x-2.2) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Action
et: Tegevus

en: Weight
et: Kaal

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Class
et: Klass

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Clear
et: Tühjenda

en: Data
et: Andmed

en: Item ID
et: Elemendi ID

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Apply to selected items
et: Rakenda valikule
