Queue UI (8.x-2.2) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Action
vi: Thao tác

en: Weight
vi: Độ nặng

en: View
vi: Xem

en: Number of items
vi: Số mục

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Class
vi: Lớp

en: Save changes
vi: Lưu các thay đổi

en: Expires
vi: Hết hạn

en: Clear
vi: Dọn dẹp

en: Expire
vi: Hết hạn

en: Data
vi: Dữ liệu

en: Release
vi: Phát hành

en: Queues
vi: Các hàng đợi

en: Inspect
vi: Xem xét

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
