Quick add field data (2.0.0) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Next
bs: Sljedeći

en: Type
bs: Tip

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Size
bs: Veličina

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Name
bs: Ime

en: Import
bs: Uvezi

en: Label
bs: Oznaka

en: User
bs: Korisnik

en: Node
bs: Nod

en: Field type
bs: Tip polja

en: Fields
bs: Polja

en: Order
bs: Poredak

en: Profile
bs: Profil

en: The content type %name has been added.
bs: Tip sadržaja %name je dodan.

en: - Select a field type -
bs: - Izaberite tip polja -
