Quick add field data (2.0.0) - en to el translation catalogue (30 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Next
el: Επόμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Type
el: Τύπος

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Size
el: Μέγεθος

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Name
el: Όνομα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Label
el: Ετικέτα

en: User
el: Χρήστης

en: Node
el: Κόμβος

en: Field type
el: Τύπος πεδίου

en: Fields
el: Πεδία

en: Widget
el: Γραφικό συστατικό

en: Store
el: Κατάστημα

en: Order
el: Σειρά

en: Profile
el: Προφίλ

en: Empty
el: Κενό

en: or
el: ή

en: Product
el: Προϊόν

en: Created new vocabulary %name.
el: Το νέο λεξιλόγιο %name δημιουργήθηκε.

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Data
el: Δεδομένα

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Bundle
el: Ομάδα

en: The content type %name has been added.
el: Ο τύπος περιεχομένου %name προστέθηκε.

en: - Select a field type -
el: - Επιλέξτε έναν τύπο πεδίου -

en: Order number
el: Αριθμός παραγγελίας

en: Choose a file
el: Επιλέξτε αρχείο
