Quick add field data (2.0.0) - en to gl translation catalogue (32 entries)

en: Title
gl: Título

en: Next
gl: Seguinte

en: Status
gl: Estado

en: Type
gl: Tipo

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Size
gl: Tamaño

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: Label
gl: Etiqueta

en: User
gl: Usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Node
gl: Nodo

en: Field type
gl: Tipo de campo

en: Fields
gl: Campos

en: Widget
gl: Control

en: Store
gl: Tenda

en: Order
gl: Orde

en: Profile
gl: Perfil

en: Empty
gl: Valeiro

en: or
gl: ou

en: Product
gl: Produto

en: Created new vocabulary %name.
gl: Creado un novo vocabulario %name.

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Bundle
gl: Paquete

en: The content type %name has been added.
gl: Engadiuse o tipo de contido %name.

en: Field label
gl: Etiqueta do campo

en: - Select a field type -
gl: - Selecciona un tipo de campo -

en: Order number
gl: Número de pedido

en: Choose a file
gl: Seleccione un arquivo

en: There are no @label yet.
gl: Non hai @label aínda.
