Quick add field data (2.0.0) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Taxonomy
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: description
kn: ವಿವರಣೆ

en: Profile
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌

en: Empty
kn: ಖಾಲಿ

en: Data
kn: ದತ್ತಾಂಶ

en: Finish
kn: ಮುಗಿಸು
