Quick add field data (2.0.0) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Next
ku: دواتر

en: Status
ku: ڕەوش

en: Type
ku: جۆر

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Size
ku: قەبارە

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Name
ku: ناو

en: Import
ku: هاوردن

en: Label
ku: پێناس

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Email
ku: ئیمێل

en: Node
ku: گرێ

en: Field type
ku: جۆری خانە

en: Order
ku: ڕیز

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Empty
ku: بەتاڵ

en: Created new vocabulary %name.
ku: وشەگەلی %name ی نوێ درووستکرا.

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: The content type %name has been added.
ku: جۆری ناوەڕۆکی %name زیادکرا.

en: - Select a field type -
ku: - هەڵبژاردنی جۆری خانە -

en: Choose a file
ku: پەڕگەیەک هەڵبژێرە
