Quick add field data (2.0.0) - en to ru translation catalogue (41 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Next
ru: Вперёд

en: Status
ru: Статус

en: Type
ru: Тип

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: Size
ru: Размер

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Name
ru: Название

en: Import
ru: Импортировать

en: Label
ru: Метка

en: User
ru: Пользователь

en: Node
ru: Материал

en: Field type
ru: Тип поля

en: Fields
ru: Поля

en: Widget
ru: Виджет

en: Store
ru: Магазин

en: description
ru: описание

en: Order
ru: Порядок

en: Profile
ru: Профиль

en: Empty
ru: Пусто

en: or
ru: или

en: Product
ru: Товар

en: Created new vocabulary %name.
ru: Создан новый словарь %name.

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Data
ru: Данные

en: Finish
ru: Готово

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Bundle
ru: Набор

en: The content type %name has been added.
ru: Тип материала %name добавлен.

en: Table name
ru: Название таблицы

en: Field label
ru: Метка поля

en: - Select a field type -
ru: - Выберите тип поля -

en: Order number
ru: Номер заказа

en: Choose a file
ru: Выберите файл

en: @count imported items total.
ru: Всего импортировано записей: @count.

en: Field collection
ru: Коллекция полей

en: Paragraphs
ru: Параграфы

en: Order items
ru: Позиции заказа

en: Saved the %label Paragraphs type.
ru: Тип параграфа "%label" сохранён.

en: There are no @label yet.
ru: Пока ещё нет @label.

en: Saved the %label profile type.
ru: Тип профиля "%label" сохранён.
