Quick add field data (2.0.0) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Type
se: Šládja

en: Name
se: Namma

en: User
se: Geavaheaddji

en: Fields
se: Giettit

en: Order
se: Diŋgo

en: or
se: dahje
