Quick add field data (2.0.0) - en to ta translation catalogue (26 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Next
ta: அடுத்து

en: Status
ta: நிலை

en: Type
ta: வகை

en: Taxonomy
ta: இனங்கள்

en: Size
ta: அளவு

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Name
ta: பெயர்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: User
ta: பயனர்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Node
ta: கணு

en: Field type
ta: புல வகை

en: Widget
ta: விட்ஜெட்

en: Order
ta: வரிசை

en: Profile
ta: சுயவிபரம்

en: Empty
ta: காலி

en: or
ta: அல்லது

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Data
ta: தரவு

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: Bundle
ta: பொதி

en: The content type %name has been added.
ta: %name என்ற உள்ளடக்க வகை சேர்க்கப்பட்டது.

en: - Select a field type -
ta: ஒரு புல வகையை தெரிவுசெய்க

en: Choose a file
ta: கோப்பை தெரிவுசெய்
