Quick add field data (2.0.1) - en to be translation catalogue (30 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Next
be: Наступны

en: Status
be: Статус

en: Type
be: Тып

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Size
be: Памер

en: - None -
be: - Нічога -

en: Name
be: Імя

en: Import
be: Імпарт

en: Label
be: Подпіс

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Node
be: Вузел

en: Field type
be: Тып поля

en: Fields
be: Палі

en: Widget
be: Віджэт

en: Order
be: Парадак

en: Profile
be: Профіль

en: Empty
be: Пусты

en: Created new vocabulary %name.
be: Створаны новы слоўнік %name.

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Data
be: Дадзенныя

en: Finish
be: Скончана

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Bundle
be: Набор

en: The content type %name has been added.
be: Тып змесціва %name быў даданы.

en: Table name
be: Назва табліцы

en: - Select a field type -
be: - Выбраць тып поля -

en: Choose a file
be: Выберыце файл

en: There are no @label yet.
be: Яшчэ няма @label.
